Dantų implantacijos klinika
RU
EN
+370 688 30003 el.paštas

Dažnai užduodami klausimai

Kur pasidaryti panoramine rentgeno nuotrauka?
Kalniečių 175, Kaunas, Odontologijos Klinika, tel. 37-332323 atvykus pasakyti, kad nuotrauką daryti nukreipė gyd. Surovas

Ar išrašote dokumentus SODRA kompensacijoms už protezavimą?
Taip išrašome sąskaitas faktūras kurias apmoka teritorinės ligonių kasos. Dėl laiko kada galite kreiptis dėl kompensacijos reikia sužinoti teritorinėje ligonių kasoje.

Kokią naudoti dantų pastą?
Geriausia dantų pasta yra ta kuri - Jums skani, gali būti ir pati pigiausia. Net pati pigiausia dantų pasta atliks savo darbą jei teisingai valysite dantis. Daugumos dantų pastų pagrindinė sudėtis labai panaši: abrazyvas, muilas, rišiklis, konservantas, skonio priedas. Turguje dantų pastų visgi nepirkite.
Atskirais atvejais, kai yra padidėjęs dantų (ne dantenų) jautrumas, rekomenduojame įvairias SENSODYNE pastas. Reguliariai naudojant - jos pakankamai efektyvios.
Visa kita - gryna komercija.

Kokį pirkti dantų šepetėlį?
Minkštą nedidelį, geros firmos - čia netaupykite. Svarbu - dantų šepetėlio priežiūra po valymo:

Skalavimo skystis.
Po chirurginių procedūrų reikia naudoti gydomąjį skalavimo skystį: Eludril, Curasept, Corsodyl, Octenisept. Kasdienei priežiūrai nereikia jokio skaliklio. Jeigu labai labai norisi naudoti, naudokite skiedžiamus koncentratus Esemdent arba Paradontal F5.

Antibiotikų vartojimas.
Antibiotikai - tai rimti vaistai. Juos galima naudoti TIK GYDYTOJUI PASKYRUS! NAUDOTI TAIP KAIP PASKIRTA. Atsiminkit - antibiotikai nemažina skausmo. Nevartokit antibiotikų savo nuožiūra, iš kur nors jų gavę. Visada tarkitės su Jus gydančiu gydytoju. Neteisingai vartojami antibiotikai ugdo ir puoselėja atsparias jiems bakterijas. Tai kenkia Jums ir aplinkiniams (Jūsų artimiesiems).

Man kraujuoja dantenos arba skauda aplink protinį dantį.
Dažniausias atsakymas - tai prastai valote tą dantį. Bet kuriuo atveju priežasties patikslinimui geriausia kreiptis į gydytoją odontologą. Jei negalite, tingite arba nenorite: kęskite skausmą, mirkykite dantų šepetėlį į skalavimo skystį ir trinkite tą dantį ir dantenas aplink jį nežiūrint skausmo ir kraujavimo. Skalaukite burną aukščiau nurodytais gydomaisiais skalavimo skysčiais - 90% , kad per 3-4 dienas praeis. Jei tam kart praėjo, bet vėl bėda pasikartojo - būtinai kreipkitės į specialistą.

Kam reikalingi laikini dantys?Laikini dantys tai labai svarbi gydymo dalis. Jie gaminami del 4 priežasčių:

© 2005-2014 Dantų Implantacijos Klinika